SALOON V MODRÉM – OPEN AIR FESTIVAL

08. 09. 2024
15:00 - 19:00

Letecké muzeum Metoděje Vlacha

Vážení přátelé country a folk hudby,

zveme vás na pravidelný Saloon v modrém, nedělní Open Air Festival do leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi v neděli 8. září 2024 od 15 hodin.

Kromě pěkné hudby vás čeká příjemné občerstvení v Hangár Café a výborná nálada.

V pořadu vystoupí:

BUNCH OF FOLKS, liberecká hudební skupina výborných bluegrassových muzikantů, která se zaměřuje na moderní bluegrass, ale v písních nezapomíná ani na své folkové kořeny.

BARBECUE, v podsttě domácí kapela. Velkou část repertoáru vedle tradičního a moderního bluegrassu tvoří vlastní autorské skladby. Vystoupení skupiny Barbecue jsou nabita pozitívní energií a humorem. Jak sami interpreti říkají: „Na pódiu se bavíme, a to baví i naše diváky“.

FLASTR. Mladoboleslavskokosmonoskojablonecká kapela. Hlásí se k hudebnímu směru acoustic & bluegrass music. Presentuje především převzatou tvorbu nejlepších amerických bluegrassových skupin a převážně českými texty Honzy Raclavského. Osobitý projev zpěvačky navíc dává muzice i lehce folkovou náladu. Říkají o sobě, že hrají poetický bluegrass.

Užijte si nedělní odpoledne v leteckém muzeu.