JAZZOVÝ VEČER V LETECKÉM MUZEU, J.J. JAZZMAN A BÁRA VÁGNEROVÁ

Jarní sérii abonentního cyklu Na křídlech jazzu uzavřela tradičně skupina J.J.Jazzmen spolu se zpěvačkou Barborou Vágnerovou. Publikum ve zcela vyprodaném Hangár Café v leteckém muzeu Metoděje Vlacha bylo nadšeno z nových skladeb, které diváky přenesly do New Orleans od gospelově znějící I’ll fly away po bluesové Early in the morning. Kapelník a bubeník Miloš Kejř pak osvětlil původ skladby Going home vycházející z Dvořákova Larga. Trombónista Josef Pospíšil vynikajicně zpíval o malé Liza Jane, sborový zpěv doplnil trumpetista Jakub Ševčík. Pianistovi Vladimíru Strnadovi sekundoval bravurně kontrabasista Antonín Šturma.

Publikum se může těšit na připravenou podzimní sezónu od 30.září 2024. Srdečně zveme na květnový koncert kapely Jazz Journey s legendární dámou Jitkou Vrbovou jako hostem 20.května. Nezapomeňte koupit včas vstupenky a abonentky na recepci muzea od příštího týdne.

Foto: Zdeněk Kolín